Karmy dla psiaków – najaktualniejsze wzmianki

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat pasjonuje się produkcją karm dla psów. Zgodnie z życzeniami klientów w ich ofercie można wypatrzyć karmy dla dużych piesków, a dodatkowo i takie przystosowane dla szczeniąt. Jest więc to wyjątkowo znaczące dlatego, iż zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt i piesków dużych znacząco się rozmaici. Zatem z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Które mikroskładniki odżywcze uzupełnia? W tym materiale postaramy się odpowiedzieć na owe pytania i opisać ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree przygotowała dwa typy karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe główne w propozycji firmy znajdziemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych odmian czworonogów oraz 3 rodzaje żywności poświęcone dla piesków odmian małych dużych i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została skomponowana poprzez szereg profesjonalnych ekspertów z wiedzą o tym, ażeby dać szczeniętom najodpowiedniejszy rozkwit. W składzie karmy znajdziemy przede wszystkim mięsiwo z kurczaka i także ryż, które są doskonałe dla drobnych żołądków małych piesków. Również karma Pedigree junior uzupełniona jest o zestaw witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest niezbędna szczeniętom w okresie wielkiego przyrostu. Oprócz walorów odżywczych warto również wspomnieć o pozytywach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jednymi spośród łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest wyjątkowo prosty. Zawiera zboża, znaczną porcję mięsa (26%), oleje oraz tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
kup karmę suchą i mokrą tutaj https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej marka oferuje też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem również pokarm Pedigree w puszce lub w torebce) posiada aromatyczne mięsne smakołyki utopione w galaretce, która sprzyja wchłanianie elementów odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temu karma jest nie zaledwie jadalna, lecz również wartościowa i lekka. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze winne za mocne i zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), poprawiające odporność (witamina E oraz minerały) tudzież wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki wykorzystaniu kruchych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Relacjonując propozycja firmy Pedigree w kierunku karm dla szczeniąt jest dość liczna, umiemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Oraz są to karmy wyprodukowane przez markę, która trwa na rynku od wielu lat i dodatkowo ciągle ulepsza swoje wyroby korzystając z na doświadczeniu własnym oraz lekarzy z którymi współtworzy. Dzięki temuż są to zatem karmy idealnie dostosowane do potrzeb dynamicznie rozwijających się szczeniąt również ze względu na atuty odżywcze, jak i także smakowe.